APIE MUS

Įmonės veiklos istorija prasidėjo 2008m. Pirmaisiais veiklos metais gaminome įvairius nestandartinius gaminius iš nerūdijančio plieno ir juodojo metalo, įvairias statybines konstrukcijas, taip įgyvendindami pavienių užsakovų ir statybinių organizacijų lūkesčius.

Po poros metų nuo veiklos pradžios pradėjome gaminti traktorines puspriekabes, technikos transportavimo platformas, grūdines puspriekabes, kurios yra eksploatuojamos Skandinavijos rinkoje Švedijoje, Norvegijoje, ir dalis Lietuvoje, Latvijoje Estijoje. Tam, kad patenkinti klientų poreikius, reikalinga ypatinga kokybė ir tikslumas, todėl mes sau keliame aukštus reikalavimus ir gamyboje naudojame tik aukštos kokybės sertifikuotas ašis, pakabas bei komplektuojančias dalis. Mūsų gaminiams sertifikuotas žaliavas tiekia gerai žinomos įvairios pasaulio šalių kompanijos, taip pat gaminiams naudojame specifinius ir ypatingai tvirtus HARDOX, DOMEX, RAEX lakštus.

Be minėtų traktorinių puspriekabių bei transportavimo platformų, gaminame techniką durpynams, priedus ekskavatoriams bei krautuvams, sniego stumdytuvus, kaušus. Per 8 metus įmonės vadovai ir darbuotojai įgijo įvairiapusiškos patirties ir žinių, kurias sėkmingai naudoja kiekvieną dieną. Mes pasitikime savo galimybėmis ir žiniomis, todėl sakome, kad suprojektuosime ir pagaminsime ilgaamžį, funkcionalų ir inovatyvų gaminį ar konstrukciją.

Leiskite mums Jus nustebinti !

Video

Mūsų vertybės

Komandinis darbas
Dinamiškumas
Patikimumas
Profesionalumas

VIZIJA. MISIJA. TIKSLAI.

Mūsų tikslas būti viena iš profesionaliausių ir dinamiškiausių gamybos imonių Lietuvoje.